Logoanim

2011 | jan| feb | mrt | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec |

Archief: 2011-1 | 2010-2 | 2010-1 | 2009-2 | 2009-1 | 2008 |

Za 24 september, 20:15u
Geertekerk, Utrecht

"Persischer Divan", 13 liederen van Julius Röntgen
op teksten van Omar Khayyam,
voor fluit, hoorn, bariton en piano

+ werken van H. Andriessen, Th. Verhey, H. Mulder, P. Visser en M. Hof door: ensemble Tricolore

Concert in het kader van "100 jaar Genootschap Nederlandse Componisten"

Zondagmiddag 25 september, 13:30 en 16:00 uur
Het Muziektheater, Waterlooplein, Amsterdam

"Ringetje" - Richard Wagner
Een groep padvinders raakt samen met hun begeleiders Bert en Rita verdwaald en komt per ongeluk terecht in Ringetje – Der Ring des Nibelungen voor kinderen. In slechts 100 minuten vertelt regisseur Lotte de Beer het verhaal van Wagners Der Ring des Nibelungen, voor en Arent-Jan Linde en Anne Lamsvelt nemen het publiek mee op een ontdekkingsreis dwars door de verhalen van Siegfried, dwerg Alberich en de reuzen Fasolt en Fafner.
Voorstelling t.g.v. 25 jaar Muziektheater - Waterlooplein Amsterdam.

Vrijdag 30 september 20.00u
Kapelkerk, Laat 80 Alkmaar
Zaterdag 1 oktober 20.00u
De Nieuwe Badkapel, Nieuwe Parklaan 90 Den Haag
Zondag 2 oktober
14.30 uur 
O.L. Vrouwekerk, Gregoriuslaan 8 Bilthoven

Requiem - Camille Saint Saens + andere werken
Valborgkoor o.l.v. Árpád Schermann      

Dinsdag 1 november 20:00u
Dordrecht, Anthoniuskerk

Ein Deutsches Requiem - Johannes Brahms
Orpheus Ensemble o.l.v. Ago Verdonschot
Ingrid Kappelle - sopraan; Jeroen Liedorp en Cecilia Boschman - piano

 

Vrijdag 4 november 20:00u
Baarn, Nicolaaskerk

Messe in d-Moll - Anton Bruckner
Der 42. Psalm - F. Mendelssohn Bartholdy
Concertkoor Baarn, Ensemble Fioretto en Flehite Symphonietta o.l.v. Thijs Kramer

Zodag 6 November 15:00u
Leiden, Petruskerk

Messe Solennelle & Gallia - Charles Gounod
+ werken van Cesar Franck en Hendrik Andriessen
C.O.V. Excelsior o.l.v. Hans van der Toorn, Pearlmira Vincent - sopraan

Donderdag 10 november
Utrecht, Gertrudiskathedraal
Zondag 13 november
Amersfoort, Emmauskerk

Requiem - Maurice Duruflé en andere werken
Amersfoorts Vocaal Ensemble o.l.v. Jean Pierre Gendrault

Zondag 20 november 14:30u
Utrecht

Werken van Henry Purcell
Zangvereniging "De stem des volks" o.l.v. Paul Krijnen

Zaterdag 26 november 20:00
Spakenburg, Noorderkerk

'Scratch' The Messiah - G.F. Händel
KCKO Bunschoten en Nederlands Begeleidingsorkest o.l.v. Eric Kotterink

Zondag 27 november 14:00u
Amsterdam, Beurs van Berlage

La Forza del Destino & Aïda (delen) - Guiseppe Verdi

Amsterdams Operakoor en Kamelia Mladinova - piano o.l.v. Ago Verdonschot

Vrijdag 9 december 20:00u
Culemborg, Grote- of Barbarakerk

"Opera in Excelsis"
Culemborgs Mannenkoor o.l.v. Bas Kuijlenburg met: Pearlmira Vincent - sopraan Sandrine Chatron - harp, Nine Sligter - fluit & Jos Rodermans - piano

Zondag 11 December 14:00u
R.K. Kerk, Maurik

Advents & kerstcantates - D. Buxtehude
Betuws Projectkoor en orkest o.l.v. Bas Kuijlenburg

Vrijdag 17 December 20:30u
Culemborg, Theater aan de Slag
- Herenstraat 20

"A Night at the Opera"
Cross-over programma met Ben Vreeburg - zang, Peter Elbertse - zang en piano & Jeroen van Veen - piano

 

 

2011 | jan| feb | mrt | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec |

Archief: 2011-1 | 2010-2 | 2010-1 | 2009-2 | 2009-1 | 2008 |

OMHOOG

web analytics